Wie is Elske DeWall (36)?
17 mei 2022 · 13:42
Update: 14 november 2024 · 15:17
Singer-songwriter Elske DeWall maakte al op veel plaatsen indruk met haar indrukwekkende stemgeluid. In 'team Shirma' zet ze alles op alles om ook indruk te maken bij het zingen van gospelmuziek.
In het leven van de Friese singer-songwriter Elske DeWall (1985) draait vrijwel alles om muziek. Elske de Walle, zoals ze eigenlijk heet, begon haar muzikale carrière als achtergrondzangeres. In 2010 kwam bij Universal Music haar debuut-cd Balloon over Paris uit, in 2012 verscheen haar tweede album Brave. In 2011 stond ze met de Britse zanger Jonathan Jeremiah en het Metropole Orkest op North Sea Jazz en in 2012 zong ze samen met Lionel Richie in het RTL 4-programma Life4You. In 2017 schitterde Elske in de rol van Maria in The Passion.
Doorgeefluik van muziek
Elske is van jongs af aan al fan van gospelmuziek; ze luisterde er als kind samen met haar zus graag naar. Ze wil Amazing Grace aangrijpen om te leren minder op de rem te trappen.“In the end hou ik me vaak in. Bij gospel hoeft dat niet. Je bent een doorgeefluik van muziek. Je mag alles geven in naam van de muziek. Ik denk dat ik soms de rem er te veel op hou. Ik ben nu 36 jaar en het is wel tijd om dat te laten gaan. Dus voor mijzelf hoop ik krachtiger uit Amazing Grace te komen en vooral ook dat ik dat mag laten zien.”
Wie zitten er nog meer in team Shirma?
Meest gelezen
- Verliefd worden op een ex-gedetineerde: ‘Er zit een heel mens achter ‘de daad’, leer die eens kennen’
Hel of Hotel, te zien op NPO Start
Verliefd worden op een ex-gedetineerde: ‘Er zit een heel mens achter ‘de daad’, leer die eens kennen’
- Gerrit (24) ontwikkelde een eigen datingsite
'Soekt en gij zult vinden'
Gerrit (24) ontwikkelde een eigen datingsite
- Josianne verhuisde met haar gezin naar Sierra Leone: ‘Tijd voor elkaar vrijmaken kan een uitdaging zijn’
Aan boord op de Global Mercy
Josianne verhuisde met haar gezin naar Sierra Leone: ‘Tijd voor elkaar vrijmaken kan een uitdaging zijn’
Lees ook
- ‘Ik zei dat ik mijn hele gezin wilde vermoorden’
Bas van Waas in 'De verandering':
‘Ik zei dat ik mijn hele gezin wilde vermoorden’
- Film 'Iedereen is van de wereld', over een inspirerende actie van een zieke tiener
Nu in de bioscoop
Film 'Iedereen is van de wereld', over een inspirerende actie van een zieke tiener
- Waarom een vrouwenhart anders werkt
‘We denken al snel dat we overdrijven’
Waarom een vrouwenhart anders werkt