Linda Beiler: 'Ik was paragnost'
25 juni 2021 · 10:59
Update: 15 november 2024 · 09:28
Als kleuter ziet Linda Beiler al dingen die niemand anders ziet. Bijvoorbeeld overleden mensen zoals haar oma. Of andere spookachtige figuren in de tuin en op de trap. Linda vindt al die dingen maar eng en wordt er heel angstig door.
Door de angsten wordt Linda depressief. Haar vader neemt Linda mee naar een magnetiseur. Bij deze magnetiseur wordt haar ‘gave’ ontdekt en leert Linda hoe ze deze gave kan beheersen en juist gebruiken om andere mensen te helpen. Ze begint een eigen praktijk aan huis en wordt als medium en paragnost gevraagd bij Astro TV. Ze doet het goed en is populair. Mensen bellen haar en vinden rust in haar voorspellingen.
Voldoening
"Elke toekomstvraag kon ik beantwoorden, ik stond er elke keer versteld van. Ik dacht dat ik een gids was die mensen in contact kon brengen met overledenen. Dat ik mensen hielp, gaf me veel voldoening."
Wanhoop
Terwijl Linda anderen gelukkig maakt, is ze zelf de wanhoop nabij. Want in Linda's hoofd woedt een oorlog. "Ik was depressief en kreeg ook allerlei gezondheidsklachten zoals fibromyalgie, een chronische pijn in spieren en bindweefsel. Ook kreeg ik hartkloppingen en uitslag en ontwikkelde ik straatangst."
Ontdekkingsreis
Te midden van alle chaos en ellende raakt ze in gesprek met een neef die ook uit een diepe depressie is gekomen. Dat gesprek wordt het begin van een geheel nieuwe ontdekkingsreis.
De weergave van Facebook vereist jouw toestemming voor social media cookies.
De Verandering
Meest gelezen
- Ben Verboom in De Verandering: Van afwijzing naar aanvaarding
Ben Verboom in De Verandering
Ben Verboom in De Verandering: Van afwijzing naar aanvaarding
- Yvonne in De Verandering: 'Voor het eerst voelde ik me niet meer eenzaam'
De Verandering in het leven van Yvonne Kaspers
Yvonne in De Verandering: 'Voor het eerst voelde ik me niet meer eenzaam'
- Alba (49) kreeg de diagnose eierstokkanker: ‘Niets kon mij voorbereiden op de oerangst die ik voelde’
Persoonlijk verhaal
Alba (49) kreeg de diagnose eierstokkanker: ‘Niets kon mij voorbereiden op de oerangst die ik voelde’
Lees ook
- Het maakt bar weinig uit wat we hier van de oorlog in Gaza vinden
Column van Tijs van den Brink
Het maakt bar weinig uit wat we hier van de oorlog in Gaza vinden
- Angela Groothuizen: ‘Ik had moeite met Bijbelverhalen, maar niet met het gevoel dat geloven me gaf’
Wil je zien
Angela Groothuizen: ‘Ik had moeite met Bijbelverhalen, maar niet met het gevoel dat geloven me gaf’
- Als elke seconde telt: Geerten ruimt explosieven op
‘Ik kan het me niet permitteren grote fouten te maken’
Als elke seconde telt: Geerten ruimt explosieven op
Schrijf je hier in voor de Visie-nieuwsbrief
Als christelijke gids willen we je helpen om te leven met God. We brengen je persoonlijke verhalen, verdiepende thema’s, christelijk nieuws en mediatips. In onze wekelijkse nieuwsbrief willen we je inspireren om hoopvol te leven en te geloven.
Lees onze privacyverklaring.