Leer Carolina Dijkhuizen (42) kennen
17 mei 2022 · 13:09
Update: 14 november 2024 · 16:54
Carolina Dijkhuizen speelde de hoofdrol in diverse grote musicals. Lukt het haar om ook de coaches en het publiek van Amazing Grace omver te blazen?
Carolina Dijkhuizen is een Nederlandse zangeres, (musical)actrice, presentatrice en stemactrice. Ze speelde onder andere hoofdrollen in de musicals Aida, The Lion King, Dreamgirls en Sister Act. Ook was ze deelnemer van tv-programma's als De Beste Zangers van Nederland, Wie is de Mol? en Expeditie Robinson (2017). Als stemacteur hoor je Carolina in een groot aantal tekenfilms en samen met haar vriendin en collega's Jasmine Sendar maakt ze de podcast Single Talk.
'Laten zien wie ik écht ben'
Carolina wil in Amazing Grace laten zien wie ze echt is. “Mensen kennen mij van musicals en van een bepaalde rol. Maar mensen kennen niet Carolina, ze weten niet wie ik écht ben. Ik denk als mensen thuis horen wat mijn connectie is met muziek en hoe ik nummers kan laten klinken dat ik meer van mijzelf en mijn persoonlijke kant kan laten zien. Ik vind het belangrijk om te gaan staan voor wie ik ben.”
Wie zitten er nog meer in team Shirma?
Meest gelezen
- Verliefd worden op een ex-gedetineerde: ‘Er zit een heel mens achter ‘de daad’, leer die eens kennen’
Hel of Hotel, te zien op NPO Start
Verliefd worden op een ex-gedetineerde: ‘Er zit een heel mens achter ‘de daad’, leer die eens kennen’
- Gerrit (24) ontwikkelde een eigen datingsite
'Soekt en gij zult vinden'
Gerrit (24) ontwikkelde een eigen datingsite
- Josianne verhuisde met haar gezin naar Sierra Leone: ‘Tijd voor elkaar vrijmaken kan een uitdaging zijn’
Aan boord op de Global Mercy
Josianne verhuisde met haar gezin naar Sierra Leone: ‘Tijd voor elkaar vrijmaken kan een uitdaging zijn’
Lees ook
- ‘Ik zei dat ik mijn hele gezin wilde vermoorden’
Bas van Waas in 'De verandering':
‘Ik zei dat ik mijn hele gezin wilde vermoorden’
- Film 'Iedereen is van de wereld', over een inspirerende actie van een zieke tiener
Nu in de bioscoop
Film 'Iedereen is van de wereld', over een inspirerende actie van een zieke tiener
- Waarom een vrouwenhart anders werkt
‘We denken al snel dat we overdrijven’
Waarom een vrouwenhart anders werkt