Navigatie overslaan
Sluit je aan

Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

Uitgelichte afbeelding

Jan de Hoop eerste gast van Kefah Allush in nieuw seizoen 'De Kist'

5 september 2022 · 14:05

Update: 6 september 2022 · 20:10

Nieuwslezer Jan de Hoop is de eerste gast van Kefah Allush in het nieuwe seizoen van het EO-programma 'De Kist'. Recent nam Jan afscheid van 'RTL Ontbijtnieuws', dat hij 33 jaar presenteerde.

Jan werkte de helft van zijn leven bij het nieuwsprogramma en maakte er veel mee. Toch is de rouw om gestorven dierbaren groter, vertelt Jan in De Kist. Hij was erbij toen zijn vader in het ziekenhuis stierf. De periode erna stortte de presentator in: hij kreeg paniekaanvallen en een burn-out. 

Dementie

Zijn moeder kreeg dementie. Tegen het eind van haar leven moest de familie zware beslissingen nemen. Jan heeft grote moeite met het besef dat iets stopt en nooit meer terugkomt, maar het verdriet wordt met de tijd wel milder.

De Kist

Vanaf 5 september, iedere maandag 23.00 uur, NPO 2

De Kist

Dit artikel hoort bij het programma

De Kist

De Kist

    Deel dit artikel:

    Meest gelezen

    Lees ook