‘Meer dan verwacht’: een drieling verzorgen is topsport!
20 januari 2024 · 19:00
Update: 27 augustus 2024 · 17:52
Het vinden van balans is niet eenvoudig voor Carlo en Fahishta: hoe zorg je dat je beschikbaar bent voor de drieling en pak je leven weer op? Hier vind je de belevenissen die ze de komende week in ‘Meer dan verwacht’ meemaken.
Aflevering 6
Carlo en Fahishta bereiden zich voor op een drukke dag, want drieling Joah, Justice en Naila gaan in Almere voor het allereerst babyzwemmen. Op pad met een drieling vereist veel voorbereiding. Luiers, zwemkleding, handdoeken... en dat alles keer drie! Carlo en Fahishta leven nu meer dan een half jaar in ‘baby-land’. Ze beseffen dat er van hun oude leven niks meer over is.
Aflevering 7
Fahishta en Carlo zijn vandaag in het ziekenhuis, waar Carlo een vrij definitief besluit neemt. Hij gaat zich laten steriliseren. Maar staat Fahishta ook achter deze keuze?
Aflevering 8
Carlo en Fahishta staan ook voor een spannende beleving. Inmiddels is de drieling een half jaar oud. Carlo en Fahishta zijn samen op zoek naar balans; in het huishouden, relatie en in hun vrije tijd; een drieling verzorgen is topsport! En alsof dat nog niet uitdagend genoeg is, moet Fahishta met haar hand over haar moederhart strijken. Volgens culturele traditie is het tijd voor oorbelletjes bij Naila!
Aflevering 9
Carlo en Fahishta vinden het moeilijk om elkaar nog te vinden. Terwijl hun relatie onder enorme spanning ligt, zorgen ze dat het de drieling aan niets ontbreekt en ultiem kan ontspannen. Joah, Naila en Justice gaan naar de spa!
Aflevering 10
Naila, Justice en Joah vieren hun eerste verjaardag. Carlo en Fahishta nemen een onvermijdelijk besluit.
Het beste van Opgroeien & Gezin tweewekelijks in je mail?
Meld je aan voor onze nieuwsbrief.
Lees onze privacyverklaring.
Lees hier de belevenissen van Mieke en Nick in de tweede week van Meer dan verwacht.
Meest gelezen
- Bas: ‘Ik kan mijn kracht tegen Roos gebruiken wanneer ik wil, maar andersom niet’
Column
Bas: ‘Ik kan mijn kracht tegen Roos gebruiken wanneer ik wil, maar andersom niet’
- Is de bloedmaan een Bijbels teken van de eindtijd?
Verklaarbaar verschijnsel of profetie?
Is de bloedmaan een Bijbels teken van de eindtijd?
- Eva werd online gechanteerd met naaktfoto’s: ‘Ik kon mezelf niet zien zonder me vies te voelen’
Wil je zien
Eva werd online gechanteerd met naaktfoto’s: ‘Ik kon mezelf niet zien zonder me vies te voelen’
Lees ook
- 5 plekken waar het (bijna) stil is
Ga eropuit in deze natuurgebieden
5 plekken waar het (bijna) stil is
- Henri Bontenbal (CDA): ‘Een hardlooprondje doet soms wonderen’
Politiek & Privé
Henri Bontenbal (CDA): ‘Een hardlooprondje doet soms wonderen’
- Rivelino Rigters droomt van gelijke kansen voor iedereen
'De Verandering', zaterdag 13 september, 17:30 uur, NPO 2
Rivelino Rigters droomt van gelijke kansen voor iedereen
Schrijf je hier in voor de Eva-nieuwsbrief
Eva is het magazine voor vrouwen van de EO. In de Eva nieuwsbrief ontvang je wekelijks een selectie van de mooiste artikelen: levensverhalen, artikelen over mentale weerbaarheid, gezondheid en liefde & relaties.
Lees onze privacyverklaring.